Anaur

0 Košík

AnaPur v 2016

Přidáno : 2016-05-19

Poslední dobou se toho děje hodně.

Tolik, že v teamu sotva všechno stíháme, natož abych o tom stihl něco pěkného napsat. 🙂

Spustili jsme web, kde můžete konečně najít veškeré informace o AnaPuru, odpovědi na nejčastější dotazy a AnaPur si objednat. A dobrá zpráva – zatím jsme stále doháněli poptávku, ale nyní máme naskladněno už dostatek AnaPurů, abychom mohli expedovat objednávky obratem. Zatím si můžete objednat na dobírku nebo po převodu.

Pokud sledujete náš Facebook na www.facebook.com/MyAnaPur/ nebo náš Instagram: @AnaPur.eu, určitě jste si všimli, že k dispozici jsou nové shakery. Dodání ale nebylo jen tak. Trochu nás zbrzdila byrokracie, protože s celním úřadem jsme dlouho řešili potřebné papírování a nutná osvědčení, abychom shakery mohli vpustit do ČR. Nakonec se vše vyřídilo, takže jsme si mohli oddychnout a konečně nahlédnout do toho dva kubíky velikého překvapení, které připlulo po moři.

Snažili jsme se vybrat líbivý i praktický design, který by se všem AnaPuristům líbil. Čas ukáže, jak praktické shakery jsou. Zatím je proto přibalujeme úplně zdarma ke každé objednávce. Jen doporučím horní víčko nejdříve trochu rozhýbat, aby se snadněji zaklapávalo, protože zpočátku může být trochu těžší ho dostatečně těsně uzavřít. Ke každému shakeru posíláme i krátký návod, takže si určitě poradíte. A pokud ne, ozvěte se a nějak to vyřešíme.

Od února jsme se naučili další lekci, potvrzující pravidlo pro všechny začínající projekty: všechen čas pro plány s rozvojem startupů si raději vynásobte třemi 🙂 .

Dostali jsme se i do dalších médií. O AnaPuru jste si tak na Velikonoce mohli počíst na Aktuálně.cz v článku „Vadily mu bagety v kanceláři, tak vymyslel místo jídla přírodní koktejl“ nebo si poslechnout zkušenosti s vedením začínajícího projektu v pořadu Podnikání od A do ZET s Margaretou Křížovou. Nedávno jsme se také zúčastnili Impact HUB Mashup akce, kde AnaPur ochutnala spousta dalších lidí a pozitivní feedback nás všechny nabil novou energií. Je vidět, že ne všechno se děje na internetu 🙂 .