Anaur

0 Košík

O projektu

O projektu

Anapur vznikl, aby vyřešil častý problém – špatné stravování v situaci, kdy většina z nás nemá během dne příliš času připravit si a vychutnat něco zdravého a vyváženého.

My věříme, že v přírodě najdeme vše, co naše tělo potřebuje, a proto jsme ze skutečného jídla, z rostlinných surovin vyvinuli Anapur. Tak, aby tento maximálně vyvážený koktejl měl co nejrozmanitější složení z toho nejlepšího z přírody, a zároveň byla jeho příprava rychlá a pohodlná. Vyhýbáme se také chemii a náhražkám.

Chceme dokázat, že vyvážená strava je tu jednoduše pro všechny a může být cenově dostupná i časově nenáročná. Proto vznikl Anapur – vyvážený shake z rostlinných surovin, který je možné si snadno připravit během minuty s obsahem veškerých živin, které naše tělo potřebuje. Koktejl, kterým můžete nahradit jakékoliv jídlo s vědomím, že svému tělu dáváte to nejlepší.

Na naší cestě se recept neustále zlepšuje a vyvíjí, abychom jej mohli nabídnout co nejširšímu okruhu lidí. Neustále experimentujeme s novými surovinami, bádáme ve výživových studiích a také Anapuristi jsou pro nás nedocenitelným zdrojem inspirace. I díky nim se tedy zdravá strava stává rychlejší, dostupnější a hlavně oblíbenější.

Náš tým

Štěpán Andrle

Zakladatel projektu. Ve výrobě se stará se o kvalitu surovin, v byznysu pak o marketing a inovace.

MUDr. Jakub Hurych

Věnuje se oboru Klinické mikrobiologie a výzkumu lidského mikrobiomu. Hlídá, aby v Anapuru byly jen dobré a prospěšné věci.

Marek Kratochvíl

Z pozice farmaceuta dohlíží na to, aby byl Anapur nutričně bohatý a poskytoval vše, co je třeba.

Jan Kovalčík

Stará se o logistiku tak, aby bylo vždycky dost zásob a zákazníci dostávali Anapur co nejdříve.

Naši ambasadoři

Tomáš Vančura / Skokan na lyžích

Tomáš reprezentuje Českou republiku ve skocích na lyžích.

“Anapur jsem do svého jídelníčku zařadil protože většinu svého času trávím na skokanských můstcích, cestách na závody nebo soustředění kde mnohokrát nemám možnost se dostat k pořádné stravě, což je pro mě klíčové. S Anapurem si můžu být jistý, že má co potřebuji a soustředit se jen na svůj výkon.”

Vojtěch Bednarský / Triatlonista

Triatlonista, dvojnásobný Mistr České republiky v duatlonu a vítěz Českého poháru v terénním triatlonu. V roce 2016 na ME v běhu do vrchu doběhl na 20.místě.

“Každodenní vícehodinové tréninky vám vezmou čas si dopřát plnohodnotné jídlo. Proto jsem si oblíbil značku Anapur. Zdravou výživu bez chemických přísad moje tělo ocení nejvíce a během tréninků to platí dvojnásob.”

Lukáš Vincour / Bubeník v Pipes and Pints

Bubeník punkové kapely Pipes and Pints, aktivista za práva zvířat, autor knihy Cesta, od punku ke svobodě a spoluautor ekologicko-etické pohádky Tenkrát Svět.

“Můj životní styl je hodně pestrý, jsem stále na cestách. Jelikož vyhledávám zdravou lehkou stravu, která nezatěžuje organismus, dává energii a k tomu je 100% rostlinná, Anapur je přesně to, co jsem hledal a co mi vyhovuje.”

Vendula Hopjáková / Snowboardistka, olympionička

Vycházející hvězda českého snowboardcrossu, která se zúčastnila i ZOH 2018 v Pchjongčchangu.
Dvakrát za sebou vyhrála Český pohár ve snowboardcrossu a skvěle se umístila i na Evropském a Světovém poháru.
“Bývám spoustu času na cestách a na kopci, kde se špatně hledá vhodná strava. V Anapuru jsem našla pohodlné řešení, které má ty nejlepší výživové hodnoty.”

Rosťa Vítek / Dálkový plavec, olympionik

Dálkový plavec, několikanásobný mistr republiky a olympionik z LOH 2008 v Pekingu. Drží český rekord v přeplavání kanálu La Manche. V roce 2017 se se štafetou vrhnul i do jezera Loch Ness.
„Na Anapuru mi vyhovuje složení bez chemikálií, které nezatěžuje organismus a mohu se tak plně soustředit na výkon svého těla.“

Marek Jelínek / Cestovatel a fotograf

Marek na své červené koloběžce procestoval tisíce kilometrů Jižní Amerikou. Po úspěšně dokončené cestě letos zdolal další kontinent. Asii. Vydal se z Nového Dillí až do Singapuru cestu dlouhou 9000 km. Na svých cestách překonává kromě velkých vzdáleností i sám sebe. Poznává atmosféru, kterou pak zachytává skrze svůj fotoaparát.
„Na své cesty potřebuji něco skladného a výživného. Anapur je proto ideální kombinace na moje nová dobrodružství.“

Tomáš Hudec / Běžec

Tomáš miluje běhání po horách po celém světě. Měl tak možnost závodit ve slumech, deštných pralesech, v noci s přívalovým deštěm nebo ve výšce 4500 m. n m. Vítězství si užil třeba na Nepal International Marathon a na bedně se umístil i na Mistrovství Itálie v trailu.
„Anapur mi pomáhá doplnit živiny a hlavně – oproti konkurenci je to kvalitou a složením úplně někde jinde!“

Anapur v médiích

Články