Anaur

0 Košík

AnaPur v médiích

Přidáno : 2015-08-18

Po delší letní odmlce se opět vracím s krátkým updatem a shrnutím toho, co se událo a co se děje. Předně bych chtěl mockrát poděkovat všem v okolí, kteří s AnaPurem pomáhají ať už přímo nebo i formou konzultací a velké díky patří také AnaPuristům, kteří ho spokojeně testují, pomáhají ho posouvat dál a jsou bohatým zdrojem přínosných podnětů.

Komunita AnaPuristů se tak nadále rozrůstá a s ní i požadavky a přání toho, jak by měl „shake plný zdraví“ vypadat. AnaPur se díky tomu už zařadil do jídelníčků mnoha lidí a jeho využití se zdá být mnohem širší, než jsem ze začátku doufal.

Původně náhražka junk foodu pro hladové, kteří nemají čas si odběhnout z kanceláře, tak našla uplatnění i jinde. AnaPur začali využívat horolezci hikeři a jiní sportovci, kteří hledají skladnou a lehkou stravu do terénu, lidé s chronickými nemocemi, kteří nemohou sníst jen tak cokoliv, ale i ti, kteří se rozhodli napravit své stravování a s vyváženým jídelníčkem shodit pár kil dolů.

I když stále trochu bojuji s předsudky, že AnaPur je nějaká kosmická strava z náhražek vyráběná v laboratoři, stále více lidí ví, o co tu jde doopravdy: mít zdravé přírodní rostlinné suroviny ve vyváženém mixu vždy pohodlně při ruce a rychle připravené, kdykoliv chci. A to je i ten fundamentální rozdíl mezi AnaPurem a „klasickými“ soylenty – držíme se rostlinných surovin prověřených několika generacemi a využíváme je co nejméně zpracované, aby si v sobě zachovaly to nejlepší.

AnaPur v médiích

To, že jste se teď nějaký čas o AnaPuru  nedočetli něco nového na blogu, neznamená, že jste se o něm v uplynulé době nemohli dozvědět z jiných médií.  AnaPur jste mohli nedávno zaznamenat např. na iHNedu nebo si přečíst o jeho kvašení a probiotické úpravě na blogu Zkvašeno. Diskuze také probíhala na ČR Plus a pokud budete mít příležitost si na konci srpna koupit magazín Kondice, dočtete se o AnaPuru i tam.

 

Pokud sledujete Facebookovou stránku AnaPuru, možná jste zaznamenali, že jsem spustil takovou sérii postů o surovinách, ze kterých se AnaPur skládá. Na pokračování se můžete těšit i nadále, ale nebojte, nebudu Vás zasypávat haldou statusů týdně 🙂 . Dočtete se tedy ty nejzajímavější detaily o surovinách, které AnaPur utváří a které ho dělají unikátním.

 

AnaPur ingredients3

 

A nakonec dobrá zpráva pro všechny anglicky mluvící kolegy a přátele, kterým musíte neustále vysvětlovat, co že to pijete 🙂 . Spouštím anglickou verzi blogu a konečně i facebookových stránek, aby mohla diskuze probíhat i na mezinárodní úrovni.

Další překvápka jsou v záloze, takže se máte na co těšit!