Anaur

0 Košík

Další týdny testování

Přidáno : 2014-09-12

Během uplynulých týdnů se přihlásilo mnoho zájemců, kteří AnaPur testovali a díky kterým jsem mohl tohle superjídlo vylepšovat a ladit. Feedback byl hlavně pozitivní a těší mě, že výsledky jsou lepší, než jsem sám čekal.

Nejvíce se AnaPur ujal jako náhrada junk foodu. Většina lidí, kteří shake testují, mi potvrdili, že díky AnaPur se přestaly opakovat situace, kdy v kanceláři rychle vymýšlí, kde se čeho najíst a neztratit tím mnoho času. Díky koktejlu se tak vyhnou tomu, že většinou pravidelně „točí“ několik restaurací a jídel, o kterých se však nedá říct, že by byla rychlá a levná, natož zdravá.

V situaci, kdy zrovna nemáme příliš čas na to vysedávat po restauracích je AnaPur ideální k popíjení při práci v kanceláři. Pijáci si taky pochvalují, že hlad úplně zmizí, ale nenastává klasická poobědová únava. Ani chuť nakopnout se cukrem, kafem nebo nějakou jinou „sváčou“ se už neobjevuje, a tak mizí potřeba mlsat a „dobíjet“ náhlé poklesy cukru v krvi.

Pokud patříte, jako já, mezi lidi, kteří do rozespalého žaludku k snídani stěží nacpou sušenku a čaj, určitě oceníte AnaPur místo snídaně. Čas na přípravu mě nemusí po ránu obtěžovat a na chuť kakaového nebo vanilkového šejku k snídani se zvyká moc dobře.

Během letních dovolených jsem AnaPur vzal i s sebou na roadtrip po Balkánu. Snažil jsem se předejít klasickému „benzínkovému stravování“. Bagety z chladničky a chipsy byly nahrazeny něčím zdravějším a musím říct, že se řídilo skvěle. Žádná únava, vlčí hlad ani drobky po autě a mastné ruce, prostě ideální stav.

Po stránce praktičnosti se tak AnaPur stoprocentně osvědčil.

Chceš AnaPur vyzkoušet?

Protože si všichni testující AnaPur pochvalují, rozhodl jsem se ho nabídnout všem, kteří mají zájem ho vyzkoušet. Stačí, když mi napíšete na e-mail info@anapur.eu a můžete rozšířit řady AnaPuristů.

Pokud byste si chtěli vytvořit vlastní verzi koktejlu, koukněte na web www.diy.soylent.me, kde najdete užitečnou platformu k vytvoření vlastního receptu, stejně tak, jako fórum s poznatky a tipy uživatelů z celého světa. Předem ale upozorňuji, že na takové experimentování je třeba mít velkou trpělivost a hlavně neriskovat s přísadami, které neznáte.

Bez základních znalostí o výživě je takové experimentování hazardem. Než se tedy do něčeho pustíte, věnujte alespoň dostatek času k nastudování oborné literatury.