Anaur

0 Košík

Krátké ohlédnutí

Přidáno : 2014-12-25

Po čase jsem si našel chvíli, abych se zase ohlédl za uplynulými týdny. Během nich se toho událo opravdu hodně. Návštěvnost blogu poskočila a já jsem byl náhle zasypán e-maily, na které odpovídám dosud. Zájem o testování AnaPuru se stále zvedá a já jsem rád, že tenhle osobní experiment zaznamenává tak bouřlivé reakce. Nebudu lhát, že některé reakce nejsou negativní nebo pohoršené, ale tak to tak bývá asi s každou novinkou. Jak se říká, po válce taky nikdo nechápal, proč by měl žvýkat americkou žvejku, když není k jídlu.

Kromě různých dotazů na výrobu, suroviny nebo porovnání se Soylentem nebo Joylentem se množí také otázky ohledně vývoje projektu. Status je tedy takový, že spuštění FCB stránek se dočkáte v následujících dnech. Po novém roce přijde na řadu příprava webu. Se současnými kapacitami to všechno sice chvíli trvá, ale nespornou prioritou je stále výroba a vývoj AnaPuru. Brzy se tedy můžete těšit na pár zajímavých novinek a inovací.

Prozatím se s vámi můžu podělit o nové profi fotky AnaPuru (to je to zelený v tý skleničce) a surovin, které nafotil a připravil Radek Holan (radoslavholan.cz). Enjoy

Jinak nová emailová adresa pro všechny AnaPuristy je nyní info@anapur.eu. Zatím stále nabízím AnaPur neoficiálně zájemcům přes e-mail (ano vím, že je to dost blbá cesta, ale zatím je jediná možná).

Green AnaPur Beta
AnaPur má zelenou barvu hlavně díky obsahu Chlorelly, Spiruliny, …