Anaur

0 Košík

Kvalitu posouváme za hranici produktu

Přidáno : 2018-06-01

Chceme, aby Anapur byl stále kvalitním a transparentním produktem. Kvalita surovin je pro konečný výrobek nezbytná. Bereme jako samozřejmost, že do Anapuru dáváme jen to nejlepší z přírody a nechceme se schovávat za náhražky. Suroviny pojmenováváme pravými jmény a hlídáme jejich kvalitu. Nakonec sami Anapur užíváme, takže chceme to nejlepší 😊.

Kvalita Anapuru ale kromě kvalitních surovin stojí i na dalších věcech.

  • Bezpečné a kvalitní suroviny – všechny přírodní suroviny v Anapuru jsou otestované a výsledky analýz zveřejňujeme. U každě suroviny si tedy můžete prohlédnout výsledky laboratorních analýz, které poskytují fakta o jednotlivých látkách v surovinách obsažených. A to i těch nežádoucích, které mnoho výrobců tají.
  • Prověřené suroviny – Anapur není jen o dobrých nutričních vlastnostech, ale i o funkčním složení a prospěšnosti pro zdraví. Proto do Anapuru dáváme suroviny, které jsou prověřené odbornými studiemi, které potvrzují jejich prospěšnost. U každé suroviny tak najdete i odkaz na příslušnou odbornou studii.
  • Bezpečná výroba – řídíme se nejen systémem HCAPP (ten sleduje kritické body výroby a pomáhá zabezpečit kvalitu při výrobě), ale i pravidly Státní zemědělské a potravinářské inspekce a přísnými hygienickými normami i normami EU. O tom, jak výroba probíhá se dočtete více v sekci O výrobě.
  • Dohled expertů – možná jste si všimli, že v týmu máme nově jednoho farmaceuta a jednoho doktora. Marek i Jakub jsou odborníci na výživu a dohlíží na to, aby v Anapuru byly kvalitní a prospěšné suroviny a aby měl Anapur skutečně vše, co naše tělo potřebuje. Navíc přinášejí do Anapuru spoustu inovací a pomáhají tak kvalitu produktu ladit ještě nad úroveň samotných nutričních vlastností.
  • Odborné konzultace – jsme moc rádi, když se zajímáte. Chodí nám mnoho dotazů a někdy jsou to opravdu odborné otázky týkající se výživy a zdraví. Proto budou nyní Jakub a Marek odpovídat na takové dotazy přímo a nezapomenou vám vše odborně vysvětlit a doložit zdroje informací. Máte tak jistotu, že o Anapuru a jeho fungování budete vědět úplně vše 😊.

Dále tedy užívejte benefitů precizní výživy a ptejte se nás na vše co vás zajímá. I tím pomáháte zvedat kvalitu Anapuru a za to vám patří obrovský dík!

napsal Štěpán Andrle, zakladatel Anapuru