Anaur

0 Košík

Máme tu nový AnaPur, verze 2!

Přidáno : 2016-12-05

Konečně. Po všech možných komplikacích mají všichni čekající nyní svou předobjednávku doma a tímto všem děkuji za železnou trpělivost. A jak si někteří všimli…

Máme tu nový AnaPur 2!

Je to tak! Na trhu je nová verze „+“ se spoustou vylepšení.

V čem se liší?

AnaPur + je výživnější

Cílem bylo udělat recept výživnějším. Nová receptura „+“ má proto +10% kalorií navíc. Rozloženy jsou do proteinů, tuků i sacharidů tak, aby jejich poměr zůstal zachován. Nový AnaPur „+“ má tedy 2200kcal na denní porci. Jedno jídlo, které si připravíte v shakeru má 440kcal. Jedno jídlo vás tedy zasytí více a přitom má jeho porce stále jen 100g.

 

AnaPur + nakrmí vaše bakterie

Další peckou je nová surovina – výtažek z kořene čekanky. Výtažek z kořene rostliny čekanky je plný tzv. fruktoolygosacharidů. Jde o druh sacharidů, který není zdrojem energie přímo pro naše tělo, ale pro přirozené bakterie v našich střevech. Ty tento sacharid štěpí a slouží jim jako výživa, díky které se množí. Surovina má tedy probiotické účinky. Znamená to, že podporuje růst a sílu přirozené střevní mikroflóry.

(Někteří z vás možná znají nebo užívají probiotika. To jsou zpravidla přímo ony živé bakterie, které se v podobě suplementů užívají pro posílení imunity. Prebiotika ale fungují trochu jinak. Nejde přímo o bakterie, ale o potravu pro bakterie, které ve svém trávicím traktu každý má.)

Říká se, že imunita sídlí ve střevech. Díky AnaPuru si nyní můžete svou střevní mikroflóru pořádně „vykrmit“ a obrnit se tak před bacily, kterých je teď na podzim všude dost.

Přečtěte si více o fruktoolygosacharidech.

Cichorium-intybus-alvesgaspar1
Květ čekanky

 

V novém balení

Když jsem začal experimentovat s jídlem v prášku, první co jsem chtěl eliminovat, bylo dolévání oleje. Upatlaná lahvička s mastnou tekutinou se mi jako zdroj tuků pro tělo příliš nelíbila. Olej v lahvičce nahradil tedy olej v oříšcích, které v sypkém stavu najdete v AnaPuru. Další věcí bylo nepohodlné dávkování. Odměřovat směs podle gramů nebo s sebou tahat odměrku spolu s velkým sáčkem není úplně pohodlné. I s tím se nový AnaPur vypořádal.

Nový AnaPur je balen do sáčků po jednotlivých porcích. Maximálně to usnadní dávkování. Stačí odtrhnout sáček a celou porci pohodlně nasypat do shakeru. A pokud byste chtěli jen trochu, samotný sáček lze uzavřít zipem, takže si zbytek můžete nechat na později.

 

AnaPur wild
Jednoporcové sáčky Anapuru

 

Výhodnější cena větších balení

Ceny větších balení jsou nyní výhodnější. Ano, přiznávám, cena nejmenšího balení AnaPuru se sice zvedla (adekvátně k vyšší výživové hodnotě), ale větší balení jsou nyní zvýhodněná a můžete je tak koupit s větší množstevní slevou.

 

A co ještě?

Abychom se drželi pravidla maximální transparentnosti, rozhodli jsme se zveřejnit analýzy surovin používaných v AnaPuru. Jak možná víte, už dříve jsme zveřejnili výsledky analýzy nežádoucích látek v AnaPuru. Nyní tedy přinášíme detailní rozpad a analýzu každé suroviny. Uvidíte tak konkrétní hodnoty klíčových rizikových látek každé z použitých surovin. Mnoho výrobců potravin střeží tyto údaje a brání se zveřejňování pod záminkou ochrany obchodního tajemství. AnaPur bude vždy maximálně transparentní, a proto jsou údaje o našich surovinách dostupné všem.

Věřím, že vám nová receptura a balení bude sloužit ještě lépe, protože první zpětná vazba od zákazníků je zatím vynikající. AnaPur tak rychle mizí ze skladu, takže jestli ho chcete vyzkoušet ještě do Vánoc, je nejvyšší čas objednat.