Anaur

0 Košík

Výživná akce Food21

Přidáno : 2016-06-03

28. května jsme se s AnaPurem zúčastnili největší konference o zdravé výživě v ČR Food21.

Byla to úžasně inspirativní akce, kde jsme měli možnost konfrontovat řešení práškové stravy jako náhrady jídla s odborníky na výživu i se zájemci o zdravou výživu.

Čekali jsme leccos, ale takový fofr a shon opravdu ne.

Ještě než jsme stihli namíchat první AnaPur, byla u našeho stolku řada nedočkavých zájemců, kteří chtěli koktejl zkusit. Dali jsme se do míchání a až po chvíli se teprve stihli rozkoukat, kdo všechno na akci je.

Konference Food21 se konala v pražském hotelu Grandior a během soboty na ní proběhla celá řada odborných přednášek výživových odborníků.

Tématem byly hlavně výživové trendy 21. století a v nich  AnaPur, jako první čistě přírodní a české sušené veganské a vyvážené jídlo v práškové formě, nemohl chybět. Powdered foods je totiž kategorie nová nejen u nás v Česku, ale i ve světě. Byli jsme proto nadšení, že k přednášce, kde jsme zasvětili všechny nutri nadšence i odborníky do tohoto nového fenoménu, přizvali právě nás, zástupce AnaPuru.

Kromě přednášek zde vystavovala i řada výrobců produktů a pochoutek zdravé výživy. Nejvíce nás zaujal moravský Black Kale a jejich zázvorový šok – extra silný a koncentrovaný „panák“ směsi bio zázvoru a citronu. Tohle nás opravdu nakoplo a určitě doporučujeme vyzkoušet!

My jsme kromě klasického AnaPuru zájemcům nabídli i shake s čerstvým ovocem, lesními plody nebo kořením. Ty, kdo se toho nebojí, jsme překvapili pálivým chilli AnaPurem i příchutí exotické kurkumy.

Poprvé jsme také ukázali veřejnosti naše AnaPurové řezy s datlemi. Ještě dopoledne se po nich zaprášilo a recept si odneslo i několik fanoušků. AnaPur, jako koncept zdravého stravování i 100% náhrada stravy, se setkal u mnoha návštěvníků s opravdovým překvapením a nebudeme lhát, že v některých případech i s opovržením :-). Celkově jsme se ale setkali s velmi dobrým ohlasem a nasáli všechny osobní dojmy, přání i tipy, kterých se nám dostalo.

Velká část přednášek řešila různé způsoby a směry stravování, vhodné diety a cesty k tomu, aby do sebe člověk dostal to nejlepší. Ideálních cest, jak vést svůj jídelníček, se tu objevilo opravdu mnoho, žádná z nich ale neřeší jeden zásadní fakt. A ten mě k projektu AnaPur vlastně dovedl. Každý si při troše snahy sežene dostatek informací a inspirace, aby si sestavil zdravý a chutný jídelníček, ale jednoduše na to chybí čas i trpělivost :-).

AnaPur je zato univerzálním řešením, které vyžaduje minimální čas na přípravu, a je jednoduchý a dostupný. V rámci toho je maximálně vyvážený, čehož nelze dosáhnout s žádným jiným jídlem. Věřím proto, že AnaPur jako zástupce čistě přírodní vyvážené stravy se v jídelníčku ukotví minimálně jako rychlé jídlo, kterým pro sebe bez námahy udělám něco dobrého, jako jídlo, které můžu jíst, kdykoliv si vzpomenu, a budu vědět, že za jednu minutu je to to nejlepší, co jsem si mohl připravit.

Food21 byla tedy doslova výživná konference a AnaPur kromě oficiálních účastníků zaujal i několik kolemjdoucích zahraničních návštěvníků hotelu Grandior, kde se konference konala. Těší nás přibývající zájemci o nekonvenční směry stravování a všem účastníkům děkujeme moc za cennou zpětnou vazbu.

Tak zase příště!